Велика Рада УПС в рамках 19 Зборів КУПО (оновлено)

Початок Великої Ради УПС заплановано на 14.00 за київським часом 24 серпня 2016 року.

14.10 – продовжується реєстрація учасників.

Розпочалася Велика Рада УПС молитвою “Отче наш”, Пластовим Гімном та Пластовим кличем “СКОБ!”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Велика Рада УПС розпочалася молитвою

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Отче наш”

Предсідником Великої Ради обрано пл.сен.Ростислава Добоша (Україна). Учасники затвердили протокол попередньої Великої ради, аналіз якого представила пл.сен.Христя Кохан (ЗСА).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ростислав Добош та Христя Кохан

Учасників Великої ради привітав представник Міністерства освіти і молоді України Микола Ляхович.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Микола Ляхович

Головний Булавний уступаючої Головної Булави УПС пл.сен.Марко Чуквінський прозвітував про роботу.

Доповнення до звіту Головного Булавого роблять референти УПС чи члени КПС усіх країв: Австралія – Пилип Ботте, Аргентина – Андрій Василик, ЗСА – Данило Захарчук, Канада – Ганя Шиптур, Україна – Наталя Хміль, Німеччина – Оксана Микитчак


Згідно зі звітом верифікаційної комісії на Великій Раді УПС присутні  95 делегатів з Австралії, Аргентини, ЗСА, Канади, Німеччини, Великої Британії та України.

ВЕЛИКА РАДА УПС НАДАЛА АБСОЛЮТОРІЮ УСТУПАЮЧОМУ ПРОВОДУ!

Триває обговорення питання щодо осучаснення і вдосконалення Правильника УПС і, зокрема, системи відзначень та вимог до ступенів в Уладі Пластового Сеніорату.

Представники  Німеччини – Рома Зубенко, Оксана Микитчак і Борис Франкевич – розповідають про ЮМПЗ-2017. Для сеніорів планується табір на 100 осіб і спеціальна програма, планується поїздка в Міттенвальд. Реєстрація відбуватиметься на спеціально створеній веб-сторінці. У КПС кожного краю  буде людина, відповідальна за участь пластунів у ЮМПЗ. Для сеніорів повна вкладка, при умові, що вони будуть брати участь повністю у всій програмі, становитиме 580 євро.

Голова номінаційної комісії оголошує номінаційну листу.

МАЄМО НОВУ ГОЛОВНУ БУЛАВУ УПС!

Склад ГБ УПС:

Рома Зубенко (Німеччина) – Головна Булавна

Марко Чуквінський (Україна) – заступник

Юрко Кузьмович (ЗСА) – писар і скарбник

Оля Дудинська (Австралія) – референт куренів

Дарка Ковалик (Канада) – референт відзначень

У гості до сеніорів завітав відомий український музикант і художник, лідер гурту “Ot Vinta” Юрко Журавель і подарував делегатам з’їзду свою книжку “Битви за рідну землю”.

Тривають дискусії над резолюціями, які представив голова резолюційної комісії пл.сен.Юрко Кузьмович.

У нову каденцію – з новим складом Булави Головної Булавної УПС, з новими викликами і завданнями! Здоров’я, сили і наснаги новому Проводу!

СКОБ!

 

Публіковане в катеґорії Uncategorized.

2 Responses to Велика Рада УПС в рамках 19 Зборів КУПО (оновлено)

  1. Богдан says:

    Як ознайомитись із звітом Чуквінського та програмними матеріалами Роми Зубенко. Пропоную змінити форми звіту куренів. Аджеш виховницька праця важніша ніж звіти про внески.В новому звіті подавати загальну кількість членів із ступенями КВ та кількість КВ-ешників яка здійснює виховництво.Завдяки Пластовим родинам та Пташатам гряде потреба у виховниках. Курінні структури можуть стмулювати активізацію праці сеніорів тих що “дрімають”.

    • lesya fedorenko says:

      Дані про виховницьку діяльність містяться у звітах виховницьких уладів – УПН та УПЮ. Щодо звіту уступаючого голови ГБ УПС, то він був надрукований у матеріалах 19 зборів КУПО. Можна звернутися до когось із делегатів, або керівника Крайового Проводу. Це питання раніше обговорювалося в мережі Facebook.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *